به سایت رسمی شرکت عمران بعثت خاتم خوش آمدید

اجاره ساختمان صبا

یک ساختمان یازده طبقه، با اسکلت فولادی تیرورق با اتصالات پیچ و مهره، با پوشش سقفها از نوع دال عرشه فولادی.

این ساختمان شامل سه طبقه زیرزمین است جهت پارکینگ، انباری، موتورخانه، و طبقه همکف شامل لابی ورودی ساختمان و فضای پارکینگ، و هفت طبقه روی همکف که هر طبقه شامل یک واحد آپارتمان با کاربری (پایان کار شهرداری) اداری میباشد.

هر واحد شامل یک سالن بصورت یکپارچه جداگانه، و سرویسهای بهداشتی توالت و دستشویی زنانه و مردانه، آبدارخانه، و راهروهای ارتباطی بین این فضاها میباشد. کف کلیه واحدها با سنگ مرمریت 60×60 فرش شده و بدنه آنها از کف تا زیر سقف با اندود گچ رنگ آمیزی شده پوشش داده شده است. سقفهای کاذب از نوع کناف است.

کف سرویسهای بهداشتی با سرامیک 25×25 فرش شده و بدنه آنها با کاشی 50×30 کاشیکاری شده است . کف آبدارخانه ها با سرامیک 25×25 فرش شده و بدنه آنها با کاشی 60×30 کاشیکاری شده است . کابینت آبدارخانه ها از نوع چوبی MDFروکش ملامینه طرح چوب و کورین می باشد. کلیه آبدارخانه ها دارای اجاق گازی، هود و سینک میباشند.

 کف لابی آسانسور با سنگ مرمریت کرم 60×60  فرش شده و بدنه آن از کف تا سقف با تلفیقی از سنگ مرمریت کرم و سیاه، سنگ کاری شده است.

ساختمان دارای دو چشمه راه پله است که راه پله شمالی از بام تا طبقه زیرزمین 3- و راه پله جنوبی از بام تا طبقه همکف ادامه دارد که از آنها بعنوان پله فرار هم استفاده میشود. اسکلت این پله ها فلزی و کف پله ها از سنگ میباشد

که بر روی پیلت کف پله نصب شده است. نرده های جان پناه از نوع آهنی رنگ آمیزی شده میباشد. فضای راه پله ها بدون پنجره و با هوای آزاد در ارتباط است. پاگرد پله ها و پله ها با سنگ مرمریت فرش شده و بدنه این فضاها از کف تا سقف با سنگ مرمریت پوشش شده است.

نمای شمالی و جنوبی ساختمان از ورق های آلومینیوم مخصوص نما و شیشه های دو جداره رنگی با کلاف آلومینیومی می باشد. ارتباط بین فضای داخلی و بیرون بوسیله دیوار شیشه ای دو جداره با کلاف آلومینیومی مجزا شده است. دربهای ورودی واحدها از نوع ضد سرقت و دربهای داخلی از نوع چوبی HDF خود رنگ با کلاف فلزی و پوشش چوبی و یراق آلات ایرانی می باشد.

کف پارکینگ ها با رنگ ترافیکی پوشش شده و بدنه آنها از کف تا سقف با سنگ مرمریت کرم سنگ کاری شده است. کف بام با موزائیک 40×40 فرش شده و اطراف آن با جانپناه به ارتفاع 4/1 متر که با سنگ ازاره 40 سانتیمتری و اندود سیمان سفید و درپوش فلزی محصور می باشد.

1– هر واحد دارای یک کنتور برق سه فاز اختصاصی 32 آمپر و یک کنتور برق سه فاز مشترک می باشد.

2- ساختمان دارای 31 خط تلفن شهری دایر است.

3- ساختمان دارای انشعاب گاز شهری مشترک می باشد.

4- ساختمان دارای انشعاب آب لوله کشی شهری مشترک میباشد.

ساختمان مجهز به دو دستگاه آسانسور مسافربر با ظرفیت 10 نفر (750 کیلوگرم) و 13 نفر (1050 کیلوگرم) با یازده ایستگاه توقف با موتور ساخت  MAISUNG  کشور کره جنوبی می باشد. ساختمان مجهز به سیستم اعلام و اطفاء حریق از نوع تر و خشک است که در بخش پارکینگها دارای جت های آب افشان اتوماتیک (SpLinker) می باشد.

جعبه های آتش نشانی مجهز به شیلنگ اطفاء تر و کپسول گاز CO2 در لابی آسانسورها در هر طبقه نصب شده است. ساختمان مجهز به سیستم کابل شبکه، تمامی واحدها مجهز به کابل کشی تلفن سانترال میباشند.  ساختمان همچنین مجهز است به یک دستگاه دیزل ژنراتور برق اظطراری با قدرت KVA 250 که تابلو برق مربوطه در تراس طبقه همکف نصب شده است. نمای شمالی و جنوبی تلفیقی از ورق های الومینیوم و شیشه های رنگی میباشد.

جهت تامین سیستم سرمایش ساختمان از یک دستگاه چیلر با ظرفیت معادل 70 تن تبرید با برند MCQUay  ساخت کشور ایتالیا با فن کوئلهای سقفی و دیواری تامین می شود و جهت تامین گرمایش ساختمان از دو دستگاه دیگ شوفاژ چدنی با مشعل گاز سوز که در موتورخانه مرکزی نصب شده اند استفاده می شود.

توضیحات تکمیلی

592 متر مربع عرصه و حدود 1800 متر مربع زیربنای مفید و 4058 متر مربع زیربنای کل در 11 طبقه.

هفت دستگاه آپارتمان لوکس به مساحت هر طبقه 261 متر مربع به انضمام 33 واحد پارکینگ در طبقات : همکف، منفی یک و منفی دو.

7 باب انباری در منفی سه به مساحت تقریبی هر انباری 50 متر مربع ترجیحا بصورت یکجا ، به اجاره واگذار می شود.